הסרת צלוליט 

צרו איתי קשר

בתיה יחד עם הצוות המקצועי, עומדים לרשותך בכל שאלה בנושא הסרת צלוליט. ניתן ליצור קשר בטלפון 072-3945164 או לשלוח את הטופס ונחזור אליך בהקדם

הסרת צלוליט

הסרת צלוליט

 

נשים רבות רוצות להיראות טוב, לא רק בפנים אלא בכל מראה הגוף. תופעות כמו צלוליט ועור מדולדל, אשר נגרמות מסיבות רבות כמו גיל, הריונות, השמנה, הרזיה מהירה ועוד גורמות לעור הגוף להיראות לא אסתטי ולא נעים. כל אישה הסובלת מן התופעות הללו תרצה לנסות להסיר, להעלים או לטשטש אותן. עם בתיה, תוכלי גם את לבצע טיפולי הסרת צלוליט ומיצוק העור בצורה המקצועית והטובה ביותר.

 

מהו הצלוליט?

צלוליט הוא תופעה של הצטברות שומן מתחת לעור. הצלוליט מגיע בעיקר בעקבות הגיל, או בעקבות הריונות או השמנה, אולם הוא מהווה גם תופעה גנטית.

 

כיצד מתבצעת הסרת צלוליט?

הסרת צלוליט נעשית בשיטות שונות, שכוללות בעיקר עיסוי וחימום של האזור המבוקש באמצעים טכנולוגיים מיוחדים, אשר מפרקים את הצטברויות השומן ומפזרים את השומן בחזרה במקומו הטבעי. ניתן לבצע הסרת צלוליט באמצעות מכשיר אולטרה סאונד או באמצעות מכשיר 4mp מתקדם.

 

בתיה - הסרת צלוליט בשיטות מתקדמות

אצל בתיה - מכון לטיפוח וליופי, תוכלי לבצע הסרת צלוליט ומיצוק עור הגוף בצורה מקצועית ואיכותית, באמצעות מכשיר 4mp או בטכנולוגיות מתקדמות אחרות, תוך אבחון של הצרכים שלך ושל דרכי הטיפול המומלצות. עם בתיה, את נמצאת בידיים הטובות ביותר, ותוכלי לצאת מן הטיפול ולהיראות נהדר.

סרטון הסרת (המסת) צלוליט

  • בתיה בפייסבוק
  • בתיה באינסטגרם
  • הערוץ שלנו ביוטיוב

בתיה - מכון לטיפוח וליופי

השקד 38, נהריה

072-3945164

| ניווט מהיר

יש לך שאלה?