הסרת צלוליט בנהריה 

צרו איתי קשר

מחפשת טיפולי הסרת צלוליט בנהריה? בתיה יחד עם הצוות המקצועי, עומדים לרשותך בכל שאלה. ניתן ליצור קשר בטלפון 072-3945164 או לשלוח את הטופס ונחזור אליך בהקדם.

הסרת צלוליט בנהריה

נשים רבות רוצות להיראות טוב, לא רק בפנים אלא בכל מראה הגוף. תופעות כמו צלוליט ועור מדולדל, אשר נגרמות מסיבות רבות כמו גיל, הריונות, השמנה, הרזיה מהירה ועוד גורמות לעור הגוף להיראות לא אסתטי ולא נעים.

 

כל אישה הסובלת מן התופעות הללו תרצה לנסות להסיר, להעלים או לטשטש אותן. עם בתיה, תוכלי גם את לבצע טיפולי הסרת צלוליט בנהריה ומיצוק העור בצורה המקצועית והטובה ביותר.

הסרת צלוליט בנהריה

צלוליט הוא תופעה של הצטברות שומן מתחת לעור. הצלוליט מגיע בעיקר בעקבות הגיל, או בעקבות הריונות או השמנה, אולם הוא מהווה גם תופעה גנטית.

 

הסרת צלוליט בנהריה נעשית בשיטות שונות, שכוללות בעיקר עיסוי וחימום של האזור המבוקש באמצעים טכנולוגיים מיוחדים, אשר מפרקים את הצטברויות השומן ומפזרים את השומן בחזרה במקומו הטבעי.

 

ניתן לבצע הסרת צלוליט באמצעות מכשיר אולטרה סאונד או באמצעות מכשיר 4mp מתקדם.

 

בתיה - מכון לטיפוח וליופי

אצל בתיה - מכון לטיפוח וליופי, תוכלי לבצע הסרת צלוליט בנהריה ומיצוק עור הגוף בצורה מקצועית ואיכותית, באמצעות מכשיר 4mp או בטכנולוגיות מתקדמות אחרות, תוך אבחון של הצרכים שלך ושל דרכי הטיפול המומלצות.

 

עם בתיה, את נמצאת בידיים הטובות ביותר, ותוכלי לצאת מן הטיפול ולהיראות נהדר.

  • בתיה בפייסבוק
  • בתיה באינסטגרם
  • הערוץ שלנו ביוטיוב

בתיה - מכון לטיפוח וליופי

השקד 38, נהריה

072-3945164

| ניווט מהיר

יש לך שאלה?